Charmed


Join the forum, it's quick and easy

Charmed
Charmed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интервю с Холи Мари Комбс

2 posters

Go down

Интервю с Холи Мари Комбс Empty Интервю с Холи Мари Комбс

Писане  Пайпър Халиуел Пон Сеп 28, 2009 7:38 pm

Холи Мари Комбс

- Холи, в "Чародейките" играеш ролята на добрата вещица Пайпър. Вярваш ли в магии?
- Вярвам в мистични неща, в силата на интуицията, но не и в магии. Позитивно мислещ човек съм и нямам нужда да се осланям на някакви свръхестествени способности, за да се чувствам добре.
- Опиши ни как минава един снимачен ден.
- Постоянно се правят някакви специални ефекти. Както аз, така и другите актьори, отдавна сме свикнали покрай нас да хвърчат огнени топки и зли демони (смее се).
- Какво правите с екранните ти сестри Алиса Милано и Шанън Дохърти в почивките между снимките?
- Решаваме кръстословици или играем скрабъл. От известно време насам Алиса се е запалила по шоуто на Опра Уинфри и кара двете ни с Шанън да го гледаме заедно с нея.
- С коя от двете си по-близка?
- Познавах Шанън седем години преди да влезем в сериала. Тя и сега си остава най-добрата ми приятелка. Доста време ми трябваше обаче да опозная Алиса и, да си призная, в началото се държах доста резервирано към нея.
- Приличате ли си с героинята ти Пайпър?
- О, не Пайпър е прекалено притеснителна, постоянно се тревожи за нещо, а и е човек, на когото не може да се разчита. Аз съм далеч по-уравновесена и по-отговорна от нея.
- Вярно ли е, че храната, която приготвят за актьорите от сериала, никак не е добра?
- Отвратителна е Бюджетът на сериала сигурно отива за направата на специалните ефекти и не остават пари за хубава храна. А може би това е нарочна диета, изготвена от продуцентите, за да ни пречат да напълнеем.
- Отблизо година си омъжена за оператора Дейвид Донахю. Как ти се отразява семейният живот?
- Чудесно Дейвид напълно преобърна представите ми за любовта. Преди да го срещна, бях много наивна. "Харесвам" и "обичам" бяха за мен напълно еднозначни понятия.
- Затова ли се омъжи за първия си съпруг Браян Смит само след няколкоседмично познанство?
- Да, бях само на 22 години и мислех, че Браян е мъжът на живота ми. Бракът ни продължи четири години и определено не ми донесе приятни емоции.
- Истина ли е, че имаш 17 домашни животни?
- Абсолютно, домът ми е същински зоопарк. Имам три коня, четири риби, четири папагала, два заека, две котки и две кучета. Обожавам животните
- Изглеждаш прекрасно. Външният вид ли е най-силното ти оръжие?
- Чувствам се добре в собствената си кожа, но не съм от жените, които правят всичко, за да изглеждат секси и съблазнителни. Притежавам далеч по-големи достойнства от външния си вид. Не съм просто една красива обвивка.1.Вярно ли че си се целувала с Джулиан?
Холи:Не това не е истина може би е монтаж,защото аз се бях омъжила и няма как.
2.След сериала беше ли ти трудно да се разделиш с всички от филма?
Холи:Да естествено все пак с тях бях осем години от живота ми.
3.Кое трио повече ти допадаше?
Холи:Съжалявам,но не мога да отговоря и с Роуз и с Шанън ми беше забавно и немога да определя.
4.Ще приемеш ли ако ти предложат от играеш в подобен филм?
Холи:Ами бих приела особено ако играеха Браян,Роуз,Шанън и Алиса.
Пайпър Халиуел
Пайпър Халиуел
Admin

Брой мнения : 207
Join date : 18.06.2009
Age : 26
Местожителство : Благоевград

http://charmed.forum-motion.net

Върнете се в началото Go down

Интервю с Холи Мари Комбс Empty Re: Интервю с Холи Мари Комбс

Писане  Холи Мари Комбс Пон Сеп 28, 2009 9:39 pm

Холи винаги дава изумителни интервюта I love you I love you I love you
Холи Мари Комбс
Холи Мари Комбс

Брой мнения : 111
Join date : 27.09.2009
Age : 27
Местожителство : Смолян

Върнете се в началото Go down

Интервю с Холи Мари Комбс Empty Re: Интервю с Холи Мари Комбс

Писане  Пайпър Халиуел Вто Сеп 29, 2009 2:08 am

Да,наистина.
Пайпър Халиуел
Пайпър Халиуел
Admin

Брой мнения : 207
Join date : 18.06.2009
Age : 26
Местожителство : Благоевград

http://charmed.forum-motion.net

Върнете се в началото Go down

Интервю с Холи Мари Комбс Empty Re: Интервю с Холи Мари Комбс

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите